KEITIMO / GRĄŽINIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

Grąžinti ar pakeisti prekes galima tik šiomis sąlygomis:

 • Kol nepasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas (plačiau skaitykite žemiau);
 • Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti visapusiškai tvarkingos (plačiau skaitykite žemiau);
 • Būtina pateikti sąskaitą ir gražinimo anketa.
 • Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti:
  – išsiųstos registruota siunta, Omnivos paštomatą arba atsiųsti į LP express paštomatą.

 

 TAISYKLĖS

 1. Pakeisti arba grąžinti įsigytą prekę galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje arba per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos.
 2. Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pateikta tvarkingoje pradinėje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, etc.) ir toje pačioje komplektacijoje, kokioje pirkėjas ją įsigijo.
 3. Keičiant arba grąžinant prekę būtina pateikti atspausdintą sąskaitą ir gražinimo anketa. Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu makey@makey.lt.
 4. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti:
  – išsiųstos registruota siunta adresu Krantinės g. 11 Vaitiešiūnų k. LT-17245 mob. tel. +370 690 92247
  – atsiųstos į Omnivos paštomatą Jašiūnų VIADA paštomatas Vilniaus apskr. Šalčininkų r. sav. Jašiūnų mstl. Lydos g., 13, mob. tel. +370 690 92247
  – atsiųstos į LP express paštomatą M. Balinsko g. 2, 17249 Jašiūnai, Šalčininkų r. sav.mob. tel. +370 690 92247.
 5. Keičiamų ar grąžinamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos neapmokamos.
 6. Pinigai už grąžintą prekę grąžinami per 14 kalendorines dienas. po to, kai prekė yra gauta, patikrinama, kad ji yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės. Pinigai pirkėjui yra grąžinami į pirkėjo nurodytą sąskaitą.
 7. Prekės keitimo atveju, keičiamą prekę pristatysime nemokamai.
 8. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.
 9. Grąžinant su nuolaida įsigytą prekę, grąžinama su galiojusia nuolaida sumokėta suma.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“