Keičiasi pasaulis, su juo keičiasi mada, bet meninio dekoro įmonė „Makey“ įkūnija tradicines kokybės ir stiliaus pažiūras, tad ir nenustos džiuginti savo užsakovus ir pirkėjus elegantiškais dirbiniais iš rankų darbo odos. Rinkoje esame jau virš 20 metų, todėl turime teisę būti vieni lyderiaujančių gamintojų aukštos kokybės odos galanterijos, dalykinių priedų ir interjero detalių sferoje.
Vertiname ir didžiuojamės savo meistrais, kadangi tik jų pastangomis mūsų prekės ženklas tapo atpažįstamu, o produkcija yra nuolat paklausi įvairių pasaulio šalių užsakovų.
Kita vertus, tai dėsninga, juk įmonėje dirba talentingi meistrai su aukštuoju meniniu išsilavinimu. Maža to, mes bendradarbiaujame su talentingais savo darbą išmanančiais menininkais ir dizaineriais.
Siekiame, kad rankų darbo daiktai su meistro asmenybės antspaudais nedingtų iš kasdienio gyvenimo, bet kasdien džiugintų jus ir jūsų artimuosius. Stilingi, originalūs, pagaminti rankomis pagal tradicinę techniką natūralios odos dirbiniai pasižymi nepakartojamu žavesiu su švelniais kilmingumo pėdsakais.
Savo klientams siūlome ne tik paruoštus sprendimus, bet esame pajėgūs įgyvendinti slapčiausias svajones. Mūsų meistrai įgyvendins tikriausiai bet kokią idėją ir suteiks jai užbaigtumo: vienetinis dirbinys pagal užsakymą idealiai pabrėš Jūsų išskirtinumą ir gerą skonį.